شمـا اینجایید
صحفه اصلی > مطالب > دکوراسیون های ایرانی که همیشه مد هستند

دکوراسیون های ایرانی که همیشه مد هستند

هر قدر هم که زمان و دوره و سبک زندگی هایمان عوض شود، هر قدر خانه و زندگی هایمان مطابق زمان پیش برود ، بعضی چیزها هستند که عوض نمی شوند، فضاهایی از دکوراسیون های  ایرانی هستند که از مد نمی افتند، رهایمان نمی کنند و همگام با ما پیش می آیند. هستند فضاهایی که هر قدر هم که زندگی ها مدرن شوند اما آن ها اصالتشان را از دست نمی دهند، شاید لباس های امروزی بر تن کنند  اما هنوز هم ما را به همان اصالت گمشده ای پیوند می زند که با بودن در آن فضا می خواهیم جبرانش کنیم و الحق هم که خوب از پس این کار بر می آیند.
امروز می خواهیم همسفر فضاهایی شویم که از دیر باز با ما بوده اند و همراهی مان کرده اند تا همین امروز، فضاهای ایرانی که با گذشت زمان از مد نمی افتند و دست مان را سفت چسبیده اند تا مبادا اصالتمان را گم کنیم، مطمئن هستم این مطلب خاطرات خوب گذشته را برای تان یاد آور می شود؛ پس تا انتهای آن با ما همراه باشید.

text4

فضاهایی از دکوراسیون ایرانی که از مد نمی افتند : نشیمن های بدون مبلمان

برای نشیمن خانه تان آخرین مد مبلمان  روز را تهیه می کنید و آن را با فرش های گران بها و لوازم دکوری نفیس مزین می کنید. هر سال رومبلی ها را عوض می کنید که مبادا چهره شان قدیمی و از مد افتاده شود، با همه این مدرن بودن ها باز هم گاهی اوقات، از در که وارد می شوید به جای نشستن روی مبل روی زمین می نشینید و پاهای تان را دراز می کنید و به خودتان اجازه می دهید تا اندکی زندگی کنید، زندگی به سبک اصالت تان. نشیمن های بدون مبلمان، همان هایی که پشتی و تشکچه ها از عناصر جدا نشدنی شان هستند و زیباترین سمفونی جهان توسط سماور گوشه اتاق در آن نواخته می شد از جمله فضاهای ایرانی که از مد نمی افتند هستند که هر لحظه به طرفداران آن ها نیز اضافه می شود.
مطمئن هستم که شما هم می توانید یکی از همین نشیمن های پشتی دار را در خانه های مدرن و امروزی تان داشته باشید. نشیمن هایی که با تمام وجود پذیرای روزهای خستگی تان هستند و حال تان را حسابی خوب می کنند. چه اشکالی دارد که پشتی و تشکچه های این فضا مدرن باشد، مهم بودن شان است.

text5

پاسخ دهید